Veleprodaja

Podjetje Bartog d.o.o. Trebnje je eno vodilnih podjetij v Sloveniji na področju distribucije pnevmatik, platišč, rezervnih delov, dodatne opreme, olj in maziv ter tekočin in servisiranja vseh vrst vozil.


Naša prodajna mreža vsebuje izdelke proizvajalcev delov in pnevmatik originalne kakovosti, ki so obenem dobavitelji tudi mnogim avtomobilskim proizvajalcem širom sveta. Na slovenskem trgu delujemo že več kot 25 let. V tem času smo si pridobili zaupanje trgovcev z avto deli, vulkanizerjev, serviserjev, avto trgovin, avtopralnic, prevoznih podjetij, velikih industrijskih družb, predvsem pa uporabnikov pri nas kupljenih izdelkov. Znanje in zaupanje smo si pridobili tudi z našo franšizno verigo avto servisov in avto trgovin B.H.S.. Vizija in vodilo našega podjetja je zagotavljanje najvišje kakovosti dobave pnevmatik, rezervnih delov, dodatne opreme in izvajanja servisnih storitev pod konkurenčnimi pogoji v najkrajšem možnem času.

Distribucija in veleprodaja

Centralno skladišče v Sloveniji s stalno zalogo preko 180.000 različnih artiklov in preko 400.000 posameznih izdelkov Vam je na razpolago vsak delavnik od 6.00 do 22.00 ure ter ob sobotah med 8.00 in 12.00 uro. Ves čas pa je možno naročilo izdelkov preko portala B2B.


Vaša cenjena naročila sprejemamo in skrbno obdelujemo 24 ur dnevno, preko naše spletne trgovine za podjetja B2B – b2b.bartog.si in spletne trgovine za fizične osebe B2C – www.bartog.si . Vsak dan od 8.00 do 18.00 ure pa preko telefonskih in pismenih naročil našim stacionarnim komercialistom. Naročeno blago, ki je na zalogi vam dostavimo kamorkoli v Sloveniji najkasneje v roku 24 ur, omogočamo vam tudi osebni prevzem izdelkov kadarkoli med delovnim časom našega skladišča.


V izbranih krajih po Sloveniji v sklopu naših franšiznih trgovin za prodajo nadomestnih delov delujejo tudi distribucijske enote, kjer vam omogočamo lokalno dostavo ali pa vaš osebni prevzem naročenega blaga. Zalogo blaga v teh centrih lahko preverite v sklopu spletne trgovine za podjetja ali fizične osebe.


Distribucijske enote že delujejo v krajih Ajdovščina, Brežice, Črnomelj, Idrija, Ilirska Bistrica, Jesenice, Koper, Kranj, Lesce, Ljubljana Fužine, Ljubljana Rudnik, Ljubno ob Savinji, Logatec, Metlika, Moravče, Murska Sobota, Nova Gorica, Novo mesto, Postojna, Ptuj, Ravne na Koroškem, Slovenj Gradec, Šentjur, Škofja Loka, Trbovlje, Trebnje, Velenje, Žalec.

Prodajni programi

Program za osebna, kombi, 4x4 in SUV vozila ter moto program
Program za gospodarska vozila ter gradbeno mehanizacijo
Agro program za potrebe kmetijske mehanizacije

Vodje programov

Ime in priimek Telefon Elektronska pošta Mobitel Program
Samo Vidmar +386 7 34 62 492 samo.vidmar@bartog.si +386 41 836 873 mehanika
Bojan Kotar +386 7 34 62 426 bojan.kotar@bartog.si +386 41 726 706 mehanika
Bojan Jerman +386 7 34 62 413 bojan.jerman@bartog.si +386 51 616 510 dodatna oprema
Marjan Hvastija +386 7 34 62 436 marjan.hvastija@bartog.si +386 41 708 677 viličarske, kmetijske in gradbene pnevmatike
Marko Juričan +386 4 51 11 423 marko.jurican@bartog.si +386 41 723 848 tovorne pnevmatike
Nace Praznik +386 7 34 62 416 nace.praznik@bartog.si +386 51 636 803 potniške, poltovorne, moto pnevmatike, platišča
Primož Kostajnšek +386 7 34 62 429 primoz.kostanjsek@bartog.si +386 31 374 409 olja, maziva in tekočine, sklopke, 
Robert Rosnaky +386 7 34 62 411 robert.rosnaky@bartog.si +386 41 614 410 avtoelektrika in klimatske naprave
Primož Zupančič +386 7 34 62 437 primoz.zupancic@bartog.si
motorni deli in OE
Elizabeta Cvetko +386 7 34 62 446 elizabeta.cvetko@bartog.si +386 31 379 903 Vodja nabave

Stacionarni komercialisti za PNEVMATIKE in PLATIŠČA

Ime in priimek Telefon Elektronska pošta Mobitel
Brigita Šuštaršič +386 7 34 62 418 brigita.sustarsic@bartog.si +386 31 701 181
Mojca Zaplatar +386 7 34 62 422 mojca.zaplatar@bartog.si
Matjaž Strgar +386 7 34 62 447 matjaz.strgar@bartog.si

Stacionarni komercialisti za NADOMESTNE DELE in DODATNO OPREMO

Ime in priimek Telefon Elektronska pošta Mobitel
Damijan Rejc 07 3462 444 damijan.rejc@bartog.si +386 51 606 459
Primož Kirm 07 3462 491 primoz.kirm@bartog.si
Jože Kutnar 07 3462 407 joze.kutnar@bartog.si +386 41 614 340
Herman Kotar 07 3462 424 herman.kotar@bartog.si +386 51 343 071
 Nejc Kos07 3462 497 nejc.kos@bartog.si  

Terenski komercialisti za OSEBNI, KOMBI, 4X4 PROGRAM ter AGRO PROGRAM

Ime in priimek Telefon Elektronska pošta Mobitel Regija
Ljubo Prešern 07 3462 400 ljubo.presern@bartog.si 041/544 085 Štajerska, Prekmurje 
Jure Kovač 07 3462 400 jure.kovac@bartog.si 051/373 774 Štajerska, Koroška
Jernej Sila 07 3462 400 jernej.sila@bartog.si 031/671 389 Gorenjska 
 Simon Gorec07 3462 400 simon.gorec@bartog.si 040/126 258 Dolenjska, Posavje 
Boštjan Ferlin 07 3462 400 bostjan.ferlin@bartog.si 051/322 655 Osrednja Slovenija 
Gašper Križaj 07 3462 400 gasper.krizaj@bartog.si 051/380 363 Primorska, Notranjska 
Primož Lajovic 07 3462 400 primoz.lajovic@bartog.si 030/612 323  Osrednja Slovenija, Zasavje
Mario Keber07 3462 400mario.keber@bartog.si031/ 646 333 Avtopralnice 

Terenski komercialisti za TOVORNI PROGRAM in INDUSTRIJO

Ime in priimek Telefon Elektronska pošta Mobitel Regija
Marko
Zavrl
07 3462 400 marko.zavrl@bartog.si 051/619 533 Dolenjska, Primorska
Boris
Belak
07 3462 400 boris.belak@telemach.net 041/917 358  Štajerska, Prekmurje in Koroška
Monika Travnikar07 3462 400 monika.travnikar@bartog.si 051/800 012 sGGradbeni sektor
Blaž Spreitzer07 3462 400 blaz.spreitzer@gmail.com 041/505 521 Štajerska in Koroška