  1. Kompresor prenosni DN200/10/5 5 litrov rezervoar STANLEY 230V 1,1kW, 10 bar
    Kompresor prenosni DN200/10/5 5 litrov rezervoar STANLEY 230V 1,1kW, 10 bar 8215250STN597
  2. Zadnji kosi
    ** slika je simbolična
  3.
  4. Stanley
    Številka artikla (ID):
    332954
    Zaloga
    2
  5. Opis:
    Kompresor je brez oljni, je kompakten in prenosen.
    Primeren za domačo in pol-profesionalno uporabo.
    Lahek in enostaven za uporabo.
    Zasnovan, da izpolnjuje kakovost, trajnost in učinkovitost v različne namene.
    Kompresor je kompakten in vzdrževanje je zelo preprosto.
    Tehnični podatki:
    Ime: DN 200/10/5
    Koda: 8215250STN596
    Teža: 9,7kg
    Napetost: 230V / 50Hz
    Pretok: 180 l/min
    Hitrost: 3400 vrt/min
    Mazanje: NE
    Max. tlak: 10bar / 145PSI
    Število valjev: 1
    Moč: 1,5KM / 1,1kW
    Prostornina: 5 lit
    Dimenzija pakiranja: 430x210x392mm