  1. Generator Stanley SIG-2000-I 230V 2kW inverter
  2. Zadnji kosi
    ** slika je simbolična
  3.
  4. Stanley
    Številka artikla (ID):
    783775
    Zaloga
    1
  5. Opis:
    Stanley generator SIG 2000–1 deluje z največjo močjo 2000 W. Opremljen je z motorjem QL160, ki ima največjo izhodno moč 3,4 HP. Omogoča 2800 RPM vrtljajev brez obremenitve. Rezervoar za gorivo ima 10 litrov prostornine, rezervoar za olje pa 0,35 litra. Generator se zažene ročno in omogoča do 8 ur neprekinjenega delovanja pri polovični obremenitvi. Odlikuje ga Inverter tehnologija. Stanley generator ustreza emisijam EURO V.
    Napetost: 230V / 50Hz
    Največja moč (KW): 2 kW
    Nazivna moč (KW): 1,8 kW
    Premer x Hod (mm): 60 × 42
    Navitje: bakreno
    Prisilno zračno hlajen, 1-cilindrični, 4-taktni, OHV
    Model motorja: QL160
    Največja izhodna moč motorja (HP): 3,4HP
    Vrtljaji brez obremenitve: 2800 RPM
    Kapaciteta rezervoarja goriva: 10 l
    Kapaciteta rezervoarja olja: 0,35 l
    Način zagona: ročni
    Kubatura motorja (cc): 119 ccm
    Neprekinjeno delovanje (ure): 8 ur (pri 1/2 obremenitve)
    Vtičnice: 2×230V VDE vtičnica