  1. Akumulatorski ekscentrični brusilnik M18 BOS125-502B (brez aku.) Milwaukee 4933464228
  2. Zadnji kosi
    ** slika je simbolična
  3.
    Številka artikla (ID):
    764628
    Zaloga
    1
  5. Opis:
    Škatla za odsesavanje prahu z notranjim filtrom zadržuje in upravlja prah.
    Univerzalna brusilna plošča s kavljem in zanko omogoča enostavno menjavo brusilnih plošč.
    Lahek - 1,6 kg.
    Priloženi vakuumski adapter se prilega neposredno vsem MILWAUKEE® odsesovalnikom prahu.
    Prilagodljiv baterijski sistem: deluje z vsemi baterijami MILWAUKEE® M18™.
    Napetost: Orodja napetosti 18V Li-Ion
    Hitrost v prostem teku: 12000 obr/min
    Premer brusnega koluta: 125 mm
    Sistem: M18
    Oscilacijski ritem: 14000 - 24000 /min
    Oscilacijski premer: 2,4 mm