  1. Aku kotni brusilnik Milwaukee M18FHSAG125XPDB2-0X fi 125mm 4933493417
  2. Zadnji kosi
    ** slika je simbolična
  3.
    Številka artikla (ID):
    844198
    Zaloga
    1
  5. Opis:
    • Model: M18FHSAG125XPDB2-0X
    • Brusna plošča: fi 125 mm.
    • Moč: 1800 W • Povečane zmogljivosti z zmanjšanjem ohišja okoli motorja. Boljše ravnotežje in ergonomija v primerjavi s prejšnjim modelom
    • 9.000 vrt./min.
    • Deluje z vsemi baterijami MILWAUKEE® M18™ (18V).