ZAPOSLITEV 1:

Delovno mesto: VODJA POSLOVALNIC BARTOG - B.H.S.

Kraj dela: Trebnje + teren

Prijave zbiramo do 23.11.2018

Vaše naloge:

  • poslovna in kadrovska odgovornost za poslovanje poslovalnic po vsej Sloveniji,
  • sprejemanje ukrepov za zagotavljanje in izvajanje temeljnih prodajnih načel,
  • razvoj in optimizacija dela ob upoštevanju načela preprostosti,
  • usposabljanje poslovodij za samostojno delo,
  • vodenje in motiviranje zaposlenih,
  • svetovanje poslovodjem,
  • uvajanje in izobraževanje zaposlenih,
  • izvajanje revizij poslovalnic in organizacija inventur
  • razvoj novih poslovalnic

Nudimo vam:

  • priprave na bodoče naloge v okviru usposabljanja,
  • predstavitev Bartogovega pristopa do kupcev ter način vodenja in motiviranja sodelavcev,
  • seznanitev z Bartogovim konceptom obvladovanja stroškov in doseganja visoke storilnosti,
  • karierni razvoj v enem vodilnih in najhitreje rastočih slovenskih trgovcev,
  • srečevanje z izzivi, ki omogočajo rast na osebni in poklicni ravni,
  • stimulativno plačilo: od 3.000 EUR bruto/mesec.

Vozniško dovoljenje:

  • Zahtevano vozniško dovoljenje kategorije B

Od vas pričakujemo:

  • primerno izobrazbo,
  • popolno fleksibilnost opravljanja dela po celotni Sloveniji,
  • poslovno razmišljanje in usmerjenost k strankam,
  • odlično organiziranost in zavezanost k ciljem,
  • zagon in veselje do dinamičnega dela.

Prijave zbiramo na e-mail naslov: zaposlitev@bartog.si do petka 23.11.2018! Vljudno naprošamo, da v polje »zadeva« navedete na katero razpisano delovno mesto se prijavljate.

ZAPOSLITEV 2:

Delovno mesto: VODJA - DIREKTOR PRODAJE

Kraj dela: Trebnje + teren

  • vodenje, organiziranje, koordiniranje in razvoj dela oziroma tima v veleprodaji (več blagovnih skupin ter cca 50 zaposlenih - pretežno komercialistov),
  • aktivno sodelovanje pri snovanju planskih in razvojnih dokumentov,
  • opredelitev strategije nabave in prodaje na trgu v okvirih strategije podjetja,
  • odgovornost za rast tržnega deleža podjetja in s tem povečanje prihodkov,
  • dogovarjanje s kupci in dobavitelji o vrstah, količini, prodajnih pogojih, načinih sodelovanja, izvajanje trženja,
  • vsebinski in kalkulativni pregled in podpis ponudb in pogodb,
  • sodelovanje pri odločitvi nabavne in prodajne politike podjetja,
  • aktivno spremljanje trga in konkurence ter priprava analiz,
  • aktivno sodelovanje pri predlogih in predstavitvi izboljšav na področju nabave in prodaje,
  • sodelovanje z obstoječimi kupci in pridobitev novih idej na področju prodajnih aktivnosti podjetja,
  • nadzor nad stroškovno učinkovitostjo in procesom planiranja prodaje,
  • priprava poročil za vodstvo podjetja

Nudimo vam:

  • stimulativno plačilo: od 3.500 EUR bruto/mesec.

  • poslovno razmišljanje in usmerjenost k strankam, vodstvene sposobnosti, pogajalske sposobnosti, komercialna znanja
  • odlično organiziranost in zavezanost k ciljem, strateške in organizacijske veščine
  • zagon in veselje do dinamičnega dela, kreativnost in odgovornost, napredna računalniška znanja.

Prijave zbiramo na e-mail naslov: zaposlitev@bartog.si do petka 23.11.2018! Vljudno naprošamo, da v polje »zadeva« navedete na katero razpisano delovno mesto se prijavljate.

ZAPOSLITEV 3:

Delovno mesto: PRODAJALEC AVTOMOBILSKIH REZERVNIH DELOV IN PNEVMATIK

Kraj dela: uprava podjetja Trebnje in PE Ljubljana Fužine

Ponujamo:

  • Zaposlitev za določen čas 3 mesece z možnostjo podaljšanja
  • Zaposlitev s polnim delovnim časom
  • Nudimo vam urejeno in prijazno delovno okolje
  • Redno izplačilo osebnega dohodka
  • Možnosti napredovanja

Naloge in odgovornosti:

  • Prodaja blaga v trgovini z avto deli in pnevmatikami
  • Skrb za zalogo in prodajni asortima
  • Aktivna prodaja veleprodajnim in maloprodajnim strankam
  • Iskanje novih strank
  • Urejanje trgovine

Zahtevana izobrazba:

  • Želena V. stopnja izobrazbe

Druga znanja/pogoji/veščine:

  • Poznavanje delovanja motornega vozila,
  • Prijaznost, vestnost, proaktivnost
  • Delo na podobnem delovnem mestu v prodaji
  • Osnovno znanje računalniškega okolja office
  • Zaželeno znanje pri uporabi katalogov za iskanje delov
  • Zaželene tudi druge izkušnje, niso pa pogoj

Prijave zbiramo na e-mail naslov: zaposlitev@bartog.si do ponedeljka 23.11.2018! Vljudno naprošamo, da v polje »zadeva« navedete na katero razpisano delovno mesto se prijavljate.